A&A Moda Włoska

Branża: Odzieżowa
Adres: ul. Garbary 44
Rok powstania: 2015
Facebook: A&A Moda Włoska

Garbary to jedna z tych ulic w centrum Poznania, które posiadają ogromny, a jednak nie do końca wykorzystany potencjał handlowy. Ruchliwa pod względem samochodowym, odwrócona plecami do pieszych, dzielnie walczy o to by tętnić życiem. Pewnie już dawno skończyłaby jak Św. Marcin czy Głogowska, gdyby nie takie sklepy jak ten. Małe sklepiki tworzone z pasją i przywiązaniem do miejsca, nadają charakteru Garbarom. A&A Moda Włoska, prowadzony przez panią Anitę Brdys jest na pewno jednym z nich.

2

Fyrtel: Skąd pomysł na założenie sklepu z odzieżą w centrum Poznania?

Anita Brdys: Od małego dziecka marzyłam o swoim sklepie odzieżowym. Zawsze chciałam mieć sklep urządzony  w moim guście i stylu. Nie chciałam i nie szukałam lokali w galeriach, ponieważ chciałam stworzyć sklep dla indywidualnego klienta. Po rozmowach z ludźmi i znajomymi postanowiłam otworzyć sklep na Garbarach i nie żałuję tego miejsca. Pracuje mi się tutaj bardzo dobrze.

1

Fyrtel: Dlaczego wybrała Pani właśnie Garbary? To ulica z pewnością o dużym potencjale, ale jednak nie kojarząca się handlowo.

AB: Pomysł na sklep w tym miejscu pojawił się z małej wygody, a przede wszystkim z dobrej lokalizacji. Sklep znajduję się w centrum Garbar, zaledwie 5 min od rynku Bernardyńskiego, 15 min od Starego Rynku i nie daleko od przystańsków tranwajowych i autobusowych. Co więcej, w pobliżu nie znajdują się centra handlowe tylko fajnie prosperujace sklepiki.

3

Fyrtel: Proszę powiedzieć coś o swojej ofercie? Dla kogo jest ona skierowana?

AB: W naszym sklepie można znaleźć rzeczy, które są wysokiej jakości i w dobrych cenach. Nasza oferta skierowana jest do ludzi młody lubiących ubrać się modnie, stylowo, a zarazem z praktycznym sposobem podejściem do mody codziennej, nie tracąc przy tym nuty włoskiej elegancji. Oferujemy kolekcje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

4

Fyrtel: Jakimi markami mogą się Państwo pochwalić? 

AB: W sklepie oferujemy dwie włoskie marki Imperial oraz Please. Marka Imperial nadaje unikalny charakter, który jest dostępny zarówno dla kolekcji damskiej, jak i męskiej. Natomiast Please to wygoda i luz dla mlodzieży.

5

Fyrtel:  Wróćmy do miasta. Za co lubi Pani poznańskie śródmieście, a co jest w nim denerwującego?  

AB: Lubię poznańskie śródmieście za klimat oraz charakter, zarówno w dzień, jak i wieczorem. Cenię centrum Poznania za piękne kamienice i jego uliczki, a także nowe i stare kafejki oraz sklepy. Denerwujące  jest natomiast to, że wszedzie jest obowiązuje strefa płatnego parkowania i bardzo ciężko zaparkować w centrum samochodem. Szkoda również zaniedbanych ulic, bo właśnie tutaj powinien rozwijać się handel.

 6Możliwość komentowania jest wyłączona.