Kasia Orwat home design

ko12

Nazwa: Kasia Orwat home design
Rok założenia: 2011
Adres: ul. Tylne Chwaliszewo 23
Dzielnica: Chwaliszewo
Godziny otwarcia: pon.-pt.: 09.00-17.00
Facebook: Kasia Orwat home design
WWW: Kasia Orwat home design

Prezentujemy biuro projektowe Kasi Orwat, dla której projektowanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

ko1

Fyrtel: „Design” to ostatnio bardzo popularne słowo. Co oznacza dla Ciebie?

Kasia Orwat: Design to dla mnie synonim słów „dobrze zaprojektowane”. A dobrze zaprojektowane może być wszystko: od wnętrza, po przedmiot, czy nawet plan dnia. Staram się więc, żeby design był obecny w każdym elemencie mojego życia. Design to moja praca, ale też moja pasja.

ko5


Fyrtel: Skąd się wzięłaś na Chwaliszewie, co sądzisz o tym miejscu?

K.O.: Chwaliszewo od dawna było na liście moich ulubionych miejsc w Poznaniu. Kiedy tylko dowiedziałam się, że powstaje tutaj nowy budynek, od razu stałam się czujniejsza. I tak się tutaj znalazłam – tu mieszkam i pracuję, po prostu  żyję. Chwaliszewo jest jednym z ciekawszych miejsc na mapie Poznania – trochę tajemnicze – z jednej strony zaniedbane, ale jakby przygotowujące się do nowego życia. Za chwilę rozkwitnie i zadziwi nas swoim pięknem. Jest zacisznym i spokojnym fyrtlem w centrum miasta. Ma swoją unikatową historię i niesamowity klimat!

ko4


Fyrtel: Projektujesz wnętrza mieszkań, czy też innych pomieszczeń np. sklepów? Czy do  którejś ze swoich realizacji masz szczególny sentyment?

K.O.: Projektuję wnętrza domowe i komercyjne. Nie mam ograniczeń w pracy projektowej. Z wnętrzami wiążą się produkty i materiały dedykowane danej przestrzeni, jak lampy, tapety, meble i inne dodatki tworzone na zamówienie. Każdy projekt jest nowym i innym wyzwaniem. A Szczególny sentyment mam do realizacji : CONDO /_\ ATTIC SPACE, to od niej zaczęła się moja przygoda na Chwaliszewie.

ko3


Fyrtel: Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

K.O.: Jest nieprzewidywalna ! Każdy projekt i każdy klient jest inny, wspólna praca jest ciągłym procesem, gdzie finałowy efekt jest często trudny do przewidzenia. Najważniejsze, by na koniec współpracy dwie strony były usatysfakcjonowane, by nie powiedzieć spełnione.

ko2

ko6

ko7

ko8

ko9

ko10

ko11Możliwość komentowania jest wyłączona.