Księgarnia Wilda

Nazwa: Księgarnia Wilda
Branża: Księgarnia
Rok założenia: 1997
adres: ul.28 Czerwca 1956 117
Dzielnica: Wilda
Godziny otwarcia: pn-pt 10-18 (lipiec: 10-17) /sb 10-14
Telefon: 61 835 35 54

Rodzinna księgarnia, zaopatrująca w podręczniki szkolne wildeckich uczniów. Zajdź tam, a zastaniesz duży wybór książek, poradę w wyborze i sympatyczną obsługę właścicieli. Zostań stałym klientem, a będziesz traktowany na specjalnych zasadach.

Fyrtel: Od jak dawna istnieje Księgarnia Wilda, czy jest firmą rodzinną?

Renata i Tomasz Cybińscy: Księgarnia jest firmą rodzinną działającą od lipca 1997 r. Nie zatrudniamy pracowników.

Fyrtel: Jakiego rodzaju książki można znaleźć w Państwa księgarni?

R.T.C.: Oprócz podręczników mamy dział taniej książki, literaturę popularną, fantastykę, dział sensacji, psychologii, historii, biografie, kulinaria, przyrodnicze, audiobooki, literaturę dziecięcą.

Fyrtel: Jak kształtują się ceny książek w Państwa księgarni, czy są wyższe niż w sieciowych księgarniach, czy klienci mogą liczyć na jakieś promocje?

R.T.C.: Ceny mamy umiarkowane zgodne z cenami wyznaczonymi przez wydawców. Oferujemy podręczniki nowe i używane. Przy zakupie większej ilości książek np. na nagrody szkolne udzielamy rabatów. Ceny można z nami negocjować. Przy zakupie całych kompletów podręczników udzielamy 5% rabatu do końca czerwca.

Fyrtel: Czy klienci odwiedzający księgarnię mogą liczyć na poradę podczas wyboru książek?

R.T.C.: Klienci odwiedzający naszą księgarnię mogą liczyć na naszą pomoc. Większość z nich to stali bywalcy naszej księgarni, których gusty doskonale znamy. Klient w naszej księgarni nie jest anonimowy. Realizujemy także indywidualne zamówienia na książki. Czas realizacji to przeważnie 1 dzień do 3-ech.2 Comments

  1. Agata wrote:

    Uwielbiam Księgarnię Wilda. Duży wybór książek i zawsze można liczyć na poradę. Idę po jedną książkę a wychodzę z kilkoma :)Do tego ceny są korzystne. Atmosfera której nie ma w Empiku i innych sieciówkach. Pozdrawiam serdecznie Właścicieli i życzę sukcesów 🙂

  2. Arek wrote:

    Każda księgarnia ma w sobie to coś. Zapraszam do czytania książek ponieważ ten zwyczaj coraz bardziej upada.