Lampy w centrum

lampy4

Nazwa: Lampy w centrum
Rok założenia: 1947
Adres: ul. Wrocławska 14
Dzielnica: Stare Miasto
WWW: Lampy w centrum

Sklep-legenda z niesamowitym i bogatym wyposażeniem dla mieszkańców oraz turystów.

lampy1

Fyrtel: Państwa przedsiębiorstwo działa od 1947 roku. Proszę opowiedzieć nieco o jego historii.

Jesteśmy firmą rodzinną i istniejemy nieprzerwanie od 1947 roku. Przy ulicy Wrocławskiej 14 w Poznaniu mieścimy się od roku 1993.

Interes powstał 67 lat temu dzięki inicjatywie Dziadka, jak nietrudno się domyślić. Na początku był to mały, 40 metrowy sklepik gospodarstwa domowego na ulicy Garbary. Oferował sitka i nożyki do mielenia mięsa, kopystki, kwirlejki, szczotki, koszyki, tarki spożywcze, sita do mąki, sztućce, noże kuchenne, kłódki itp. Hitem okazały się tzw sztuczne jaja z gipsu, które podkładało się kurom w miejscu, gdzie mają znosić swoje. Okazało się też, że dziadkowy sklep, to jedyne miejsce w Poznaniu, gdzie można było zaopatrzyć się w gumki do wek. Asortyment zaczął zmieniać się w latach 70, pojawiły się lustra, lampy, garderoby, karnisze, także bardziej w kierunku wyposażenia, sklep zmienił nazwę na „1001 Drobiazgów”. W latach 90 doszły wyroby mosiężne, stoliki RTV, drzwi harmonijkowe, coraz większy wybór lamp.

lampy2

Fyrtel: I tak po dzisiejszy dzień…

…obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w branży oświetleniowej, współpracujemy z wieloma producentami. Wybierając najciekawsze wyroby z ich ofert mamy na uwadze dobrą jakość i efektowne wzornictwo, a przede wszystkim atrakcyjne ceny. To wszystko sprawia, że naszą firmę doceniło już wielu Klientów.

lampy3

Fyrtel: Co jeszcze oferujecie Państwo oprócz bardzo bogatego wyboru lamp?

Wizyta u nas jest idealnym rozwiązaniem również dla osób pragnących obdarować kogoś nietypowym prezentem, nasz sklep bowiem posiada duży wybór replik broni białej i palnej: szable polskie i zagraniczne, wiszące tabla do szabli, insygnia władzy, herby, colty, winchestery, pistolety skałkowe, gwiazdy Szeryfa, ostrogi i wiele, wiele innych. Ważnym elementem oferty sklepu są wyroby rękodzielnicze jak lampy z bursztynu, wyroby mosiężne w pełnym asortymencie, witraże, wyroby z onyksu, drewniane szachy itp. Ze względu na dużą liczbę odwiedzających sklep turystów zagranicznych, sklep ma pełną gamę upominków i pamiątek związanych z Poznaniem.

lampy5

Fyrtel: Oprócz sklepu na Wrocławskiej, mają Państwo również sklep internetowy.

2 lata temu powstał sklep internetowy www.lampywcentrum.pl , jako alternatywa dla tych Klientów, którzy wolą kupować online. Sklep posiada blisko 20 tysięcy produktów i każdego dnia przybywa kolejnych, sklep pełen promocji i doskonałych, okazyjnych cen.

lampy6

lampy5

lampy7

lampy8

lampy9

lampy10

lampy11

lampy12

lampy13

lampy14

lampy15Możliwość komentowania jest wyłączona.