Studio Pettito

Nazwa: Studio Petito
Branża: Zabawki dla dzieci, wyposażenie wnętrz
Rok powstania: 2010
Adres: ul. Szewska 21
Dzielnica: Stare Miasto
Godziny otwarcia: pon-pt 11-18, sb 10-14
Telefon: 616 – 393 – 098 // 607 – 097 – 098
WWW: studiopetito.pl

Studio Petito to dziecięcy „sklep-marzenie”. Szeroki wybór wysokiej jakości zabawek oraz mebli, profesjonalna i miła obsługa, a także możliwość przewozu większych zakupów przez firmę transportową, to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić Petito.


Fyrtel: Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są Państwa produkty?

Anna Jernaś: Od 0 do 16 lat. Zaczynamy już od niemowlaków, tzn. łóżeczek i wszelkich tworów niemowlęcych, a kończymy na nastolatkach, czyli meblach i elementach do wystroju wnętrza pokoju młodzieżowego.

Fyrtel: Skąd pochodzą Państwa produkty? Czy są to firmy krajowe czy raczej zagraniczne?

A.J: Są to zarówno firmy krajowe, jak i zagraniczne. Z krajowych oferujemy de facto dwie: Drewnostyl i Bellamy. Poza tym mamy meble włoskie, niemieckie i przede wszystkim holenderskie.

Fyrtel: Co dokładnie można znaleźć w Państwie ofercie?

A.J: Skupiamy się głównie na wyposażeniu wnętrz, mamy więc w swojej ofercie meble, a także dywany, oświetlenie, fototapety, tkaniny. Można jednak znaleźć u nas również wszelkiego rodzaju akcesoria dla niemowlaków: od „przytulaczków”, „otulaczków”, maskotek, przez gry i zabawy edukacyjne.

Fyrtel: Można więc u Państwa w pełni wyposażyć pokoik dziecięcy. Czy dla komfortu klienta oferują Państwo usługi przewozowe?

A.J: Tak, jeśli chodzi o przewóz mebli na terenie Poznania, to współpracujemy z firmą, która przewozi nasze produkty. Możliwy jest jednak również transport poza Poznań.

Fyrtel: Po jakim czasie od złożenia zamówienia można spodziewać się danego produktu?

A.J: Czas takiego zamówienia w przypadku mebli wynosi od 2 do 8 tygodni. Podobnie jest ze wszystkimi droższymi, większymi dodatkami. Zabawki i wszelkie małe akcesoria są oczywiście dostępne na miejscu.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.